Jepet Range Rover Me Qera Duke Filluar nga 60 euro dita. Tirane

Makina me qera 03/10/2022 14:44 Post ID: 51016


Pagesa 60 Euro
Marka | Karburanti Rover
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi Lana - Harta
Lexime 192

Jepet makina me qera duke filluar nga 60 euro dita.

Range Rover viti 2007 automatic 3.0 nafte.

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.