Jepet Bmw X5 Me Qera duke filluar nga 55 euro dita. Tirane

Makina me qera 22/09/2022 11:19 Post ID: 50890


Pagesa 55 Euro
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi Lana - Harta
Lexime 354

♣Jepet makina me qera duke filluar nga 55 euro dita.

Bmw X5 viti 2009 motorr 3.0 benzine, automatike 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjtes se qerase ditore

📳📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.