Jepet RANGE ROVER Me Qera Tirane

Makina me qera 08/09/2022 16:35 Post ID: 50878


Pagesa 240 Euro
Marka | Karburanti Rover
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2018
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi lana - Harta
Lexime 577

🏎 Jepet makina me qera duke filluar nga  240 euro dita.

◼Range Rover Sport Automatic 3.0 nafte viti 2018.

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞 Rezervoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp.