Jepet Makina GL Me Qera Duke Filluar Nga 50 euro dita. Tirane

Makina me qera 03/10/2022 21:15 Post ID: 50877


Pagesa 50 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi lana - Harta
Lexime 350

Jepet makina me qera duke filluar nga 50  euro dita.

◼Mercedes Benz GL automatik 320 bluetec nafte, viti 2010, 6+1 vende

◼Cmimi i makines ndryshon ne baz te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📳Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.