šŸ’„ Jepet Makina Me Qera Duke Filluar nga 90 euro dita šŸ’„ Tirane

Makina me qera 03/09/2022 16:32 Post ID: 50876


Pagesa 90 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2013
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane - Harta
Lexime 508

ā™ Jepet Makina Me Qera tip Audi A7 ne Tirane Duke filluar nga 90 euro Dita.

ā—¼Makina eshte automat motorr 3.0 nafte supercharger

ā—¼Makina eshte full-option.

ā—¼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

#mercedesbenzĀ #benzeclassĀ #nissan-nodeĀ #nissanĀ #mini-cooperĀ #makinaĀ #makina-me-qera-tiraneĀ #tiraneĀ #car-rental-tiranaĀ #renaultĀ #renault-twingoĀ #hyundai

#toyota-yarisĀ #makina-me-qeraĀ #car-rentalĀ #car-rental-albaniaĀ #makinaĀ #rental-carĀ #travelĀ #car-hireĀ #car-rental-albaniaĀ #rentĀ #auto-a-noleggioĀ #autoĀ #affito
#peugeotĀ #dacia-sandero-stepwayĀ #makina-me-qera-tiraneĀ #tiraneĀ #albaniaĀ #makina-me-qeraĀ #car-rentalĀ #makinaĀ #rent-a-car#range-rover

#vw-touaregĀ #BMWX5Ā #auto-a-noleggioĀ #noleggio-auto-durazzoĀ #car-rental-durresĀ #makina-me-qera-durresĀ #makina-me-qera-tiraneĀ #makina-ekonomikeĀ #manualeĀ #automatikeĀ #kambio-automatikeĀ #japim-makina-me-qeraĀ #makina-me-qera-jashte-shtetitĀ #makina-luksoze
#makina-me-qera-30-euro-ditaĀ #makine-nafteĀ #makine-gaz-benzinĀ #makine-me-qera-3-diteĀ