Jepet Makina Me Qera duke Filluar nga 100 euro dita. Tirane

Makina me qera 06/11/2022 20:41 Post ID: 50875


Pagesa 100 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2015
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 822

Jepet Makina me Qera tip Mercedes - Benz ML duke filluar nga 100 euro dita.

Mercedes Benz ML 350
 nafte Bluetec, eshte e vitit 2014 Full panorama, Start/stop
Amg Line, Timon me Ngrohje.
Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe komode.

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.