🏡 makina me qera

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Benzin Karburanti
2018 Viti
50,000 Kilometra

20.01.2022 (16:05):Skoda oktavia, 2018, manual, 1.2, benzine, 40'000 km📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2019 Viti
50,000 Kilometra

20.01.2022 (15:55):♦jepet makina me qera duke filluar nga 25 euro/ditadhenbsp;peugeot 208, 2019, benzine, 1.2, 45'000 kmcmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞kontakt ne nu...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2021 Viti
10,000 Kilometra

20.01.2022 (15:36):Hyundai accent 2021, automat, benzine, 1.6, 2'000 km ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2017 Viti
50,000 Kilometra

20.01.2022 (15:13):💠jepet makina me qera duke filluar nga 30 euro/ditaopel astra, viti 2017, automatike, 1.6 naftedhenbsp;cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per rezer...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2008 Viti
50,000 Kilometra

07.01.2022 (11:32):💠jepet makina me qera duke filluar nga 25 euro/ditaopel corsa, kambio manuale, motorr 1.3 diesel, viti 2008cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞per r...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
50,000 Kilometra

07.01.2022 (10:38):♦️golf 6, viti 2009, motorr 2.0 diessel, kambio automatike 📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
70,000 Kilometra

06.01.2022 (16:27):đź’·cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
50,000 Kilometra

06.01.2022 (15:43):🔺jepet me qera makina  duke filluar nga 25 euro/dita toyota yaris, 1.4 nafte, automatike, viti 2007 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per rezerv...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
70,000 Kilometra

06.01.2022 (11:50):♦jepet makina  mitsubishi me qera duke filluar nga 35 euro/dita mitsubishi outlander, viti 2012, motorr 2.2 diessel, kambio automatike cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
50,000 Kilometra

05.01.2022 (15:11):Jepet makina me qera duke filluar nga 60 euro dita.mercedes benz ml 280 nafte ekonomike, prodhim 2007, automatike cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📱📞...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2009 Viti
70,000 Kilometra

05.01.2022 (14:32):♦jepet makina me qera audi duke filluar nga 45 euro dita.audi a4, viti 2009, automatik, 2.0 nafte cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve 📲📞per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

05.01.2022 (12:23):➡jepet me qera makina hyundai duke filluar nga 30 euro/ditadhenbsp;- hyundai accent, 1.6 nafte, automat, vitprodhimi 2011-cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes ditore📲per rezervime kon...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

05.01.2022 (11:36):-suzuki swift, viti 2006, 1.3 benzine, automatike 📲kontakt ne numrin tone te telefonit per rezervime. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2007 Viti
50,000 Kilometra

05.01.2022 (11:01):♦jepet makina me qera duket filluar nga 50 euro dita ◻bmw seria 5, 530 diessel, viti 2007 ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

05.01.2022 (10:45):♦jepet makina audi  me qera duke filluar nga 55 euro dita.-audi a4, viti 2012, automat, 200 nafte shume ekonomik ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

04.01.2022 (15:16):-cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

04.01.2022 (14:58):♦jepet makina me qera duke filluar nga 88 euro dita.porsche cayenne automatik  nafte 3.0 viti 2010 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞kontakt ne nu...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2007 Viti
50,000 Kilometra

27.12.2021 (21:23):🔺peugeot 1007modeli: peugot 1007dhenbsp; e vitit 2007.karburanti: 1.6 benzine.lloji: automatngjyra: blumakina ne gjendje shume te mire.💶cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes ditore. ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

27.12.2021 (21:03):♦ford focus c-maxdhenbsp;modeli: ford focus c-max e vitit 2006.karburanti: 1.8 nafte.lloji: manualngjyra: grimakina ne gjendje shume te mire.💷cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes dito...Lexoni detajet..

Benzin Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

27.12.2021 (20:01):♦jepet makina golf 5 me qera duke filluar nga 25 euro/dita modeli: volkswagen golf 5 e vitit 2004. karburanti: 1.6 benzine. lloji: manual ngjyra: blumakina ne gjendje shume te mire.cmimi i makines ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

24.12.2021 (15:24):♦bmw seria 5modeli: bmw seria 5 e vitit 2012karburanti: 2.00 nafte.lloji: automatikngjyra: e bardhemakina ne gjendje shume te mire💷cmimi i makines varion ne baze te kohezgjatjes ditoredhenbsp; ...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
30,000 Kilometra

23.12.2021 (16:45):⏩jepet me qera makina range rover sportdhenbsp;modeli: range rover i vitit 2012.dhenbsp;karburanti: 3.00 nafte.dhenbsp;lloji: automatikdhenbsp;ngjyra: e zezemakina ne gjendje shume te mire, look e k...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

23.12.2021 (16:00):Volkswagen phaeton modeli: volskswagen phaeton presidencial e vitit 2012.karburanti: 3.00 nafte. lloji: automatik ngjyra: e zezemakina ne gjendje shume te mire, look e ka te vitit 2013cmimi: 80 euro/...Lexoni detajet..

Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

13.12.2021 (16:57):Jepet me qera audi a4 audi a4 2.0 nafte automatikecmimi :3-10 dite 40 €10-20 dite 35 € 20-30 dite 30 € ...Lexoni detajet..

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

13.12.2021 (16:51):Jepet me qera makina renault modus renault modus benzine gaz 1.6 automatikecmimi:(nuk jepet me pak se 5 dite) 5-10 dite 25 €10-20 dite 20 € 20-30 dite 15 € ...Lexoni detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas