340x230    340x230

🏡 makina me qera vlore

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

03.10.2022 (21:15):♣jepet makina me qera duke filluar nga 50dhenbsp; euro dita.◼mercedes benz gl automatik 320 bluetec nafte, viti 2010, 6+1 vende◼cmimi i makines ndryshon ne baz te muajit dhe kohezgjatjes se qera...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

03.10.2022 (19:45):💥jepet me qera ditore mercedes benz cls me 120 euro dita💥🔹kambio automatike🔹viti 2014🔹motorr 5.5 benzine💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per rezer...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

03.10.2022 (14:51):🍀jepet me qera mercedes-benz ml duke filluar nga 50 euro dita ✨kambio automatike✨nafte✨viti 2009💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.📲📞pe...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

03.10.2022 (14:50):Vetura te lira me qera ...Lexoni detajet..

Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

03.10.2022 (14:50):➡ jepet me qera makina range rover duke filluar nga 70 euro dita🚗 range rover, 2.7 nafte🔓 viti prodhimit 2007🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 70 euro dita📌 cmimi i makines...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

03.10.2022 (14:47):👉 mercedes-benz ml, kambio automatike, nafte, viti 2007📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit....Lexoni detajet..

Mitsubishi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

03.10.2022 (14:44):♦jepet makina  mitsubishi me qera duke filluar nga 35 euro/dita mitsubishi outlander, viti 2012, motorr 2.2 diessel, kambio automatike cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes...Lexoni detajet..

Rover | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

03.10.2022 (14:44):Jepet makina me qera duke filluar nga 60 euro dita.range rover viti 2007 automatic 3.0 nafte.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

03.10.2022 (14:42):♦jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro/dita mercedes-benz ml 320 cdi, viti 2007, kambio automatike cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲📞per r...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

03.10.2022 (14:41):...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

03.10.2022 (10:29):⏩jepet makina fiat grande punto me qera duke filluar nga 22 euro ditafiat grande punto  viti 2008  motorr 1.3 diesel manualcmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase dit...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

02.10.2022 (20:00):Toyota yaris - manual , viti 2009.nga 1- 6 dite cmimi makines eshte 25 euronga 7-12 dite cmimi i makines eshte 23 euro,nga 13-25 dite cmimi i makines eshte 21 eurodhenbsp; nga 25- 40 dite cmimi i maki...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

02.10.2022 (13:11):🚘makina me qera durres duke filluar nga 20 euro dita.makinat jane te kategorise kompakte dhe shume ekonomike.⏩disa nga makinat qe ne posedojme jane : bmw seria1 - manual, viti 2005 3-5 dite (cm...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

01.10.2022 (20:45):⚡ jepen makina me qera volkswagen golf v duke nisur nga 25 euro dita.⚡◾ viti 2005◾ motorr 2.0◾ nafte◾ kambio manual💸 cmimi - 25 euro ditadhenbsp;#benzeclassdhenbsp;#nissan-nodedhenbsp;#...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

01.10.2022 (14:54):Bmw x5 asma  2008 kambio automatikedisqe 22💷cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase#mercedesbenz #benzeclass #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makina-...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

29.09.2022 (17:38):...Lexoni detajet..

Nissan | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

29.09.2022 (16:11):Jepet makina me qera duke filluar nga 26 euro dita.nissan micra, viti 2013, automatik, motorr 1.2 benzinecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
70,000 Kilometra

29.09.2022 (15:50):Jepet makina me qera duke filluar nga 40 euro ditamercedes benz e class viti 2009 automat motorr 220 nafte.cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

29.09.2022 (15:47):...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2018 Viti
70,000 Kilometra

29.09.2022 (11:04):📢 jepet me qera makina volkswagen passat duke filluar nga 30 euro dita🚗volkswagen passat, 1.8 benzine🔓 viti prodhimit 2018🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 30 euro dita📌...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.09.2022 (22:41):📢dhenbsp;jepet me qera makinadhenbsp;bmw x6dhenbsp;duke filluar nga 100 euro dita🚗bmw x6, nafte🔓 viti prodhimit 2010🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 100 euro dita📌 cmimi i...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

28.09.2022 (18:57):🔺golf 7, viti 2015, kambio automatike, nafte 📳📞 per me shume info dhe rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...Lexoni detajet..

Ford | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

27.09.2022 (21:30):❇jepet me qera makina ford focusford focus - manual, viti 2007 , kilometra 100000 3-5 dite (cmimi : 30 - 25€)  5-10 dite (cmimi :25 - 20€)    🚘makina jepet me qera +3 dite📲 kontakt n...Lexoni detajet..

Dacia | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

27.09.2022 (08:38):🔺dacia sandero stepway - manual, viti 2012 nga 1-6 dite cmimi i makines eshte 37 euro, nga 7-12  dite cmimi i makines eshte 33 euro ditanga 13 -25 dite cmimi i makines eshte 30 euro, nga 25 - 40 ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

26.09.2022 (21:57):Jepet makina me qera tip mercedes - benz ml duke filluar nga 100 euro dita.mercedes benz ml 350 nafte bluetec, eshte e vitit 2014 full panorama, start/stopamg line, timon me ngrohje.makina eshte ne s...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim