340x230    340x230

🏡 makina me qera korce

🕵 Online 11 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje 
80 Euro img
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

13.08.2022 (09:40):♠jepet makina me qera tip audi a7 ne tirane duke filluar nga 80 euro dita.◼makina eshte automat motorr 3.0 nafte supercharger◼makina eshte full-option.◼cmimi i makines ndryshon ne baze te muaj...Lexoni detajet..

Citroen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2022 (23:02):Jepet makina me qera duke filluar nga 27 euro dita.citroen c3 automatike motorr 1.4 nafte viti 2010cmimet e makinave ndryshojne ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Hyundai | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2022 (23:01):Hyundai i10- automatic, viti 2017.nga 1- 6 dite cmimi makines eshte 29 euronga 7-12 dite cmimi i makines eshte 26 euro,nga 13-25 dite cmimi i makines eshte 23 euro  nga 25- 40 dite cmimi i makines es...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2022 (22:15):Makina me qera tirane makina ekonomike duke filluar nga 30 euro dita.- skoda octavia viti 2008 manuale motorr 1.9 nafte.cmimi i makinave ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2022 (22:04):🚘makina me qera durres duke filluar nga 20 euro dita.makinat jane te kategorise kompakte dhe shume ekonomike.⏩disa nga makinat qe ne posedojme jane : bmw seria1 - manual, viti 2005 3-5 dite (cm...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

14.08.2022 (18:44):⚡ jepen makina me qera volkswagen golf v duke nisur nga 25 euro dita.⚡ ◾ viti 2005 ◾ motorr 2.0 ◾ nafte ◾ kambio manual 💸 cmimi - 25 euro dita...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2022 (12:48):🚘jepet opel astra me qera duke filluar nga 20 euro dita ➡viti 2007 1.3 nafte kambio manuale 💷cmimi i makinas ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

14.08.2022 (12:37):⚡ jepet makine bmw x6 me qera duke filluar nga 100 euro dita ⚡- 3.0 biturbo, nafte - viti 2011 automat💰 cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes 100 euro dit 3+📞 per rez...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

14.08.2022 (12:16): 🎇 mercedes benz b class duke nisur nga 35€ dita 🎇🚗 b class automatike , viti 2012 🚗      cmimi i automjetit ndryshon ne varesi te muajit dhe te kohezgjatjes se qerase ditore. 🧨p...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

14.08.2022 (09:57):Toyota yaris - manual , viti 2009.nga 1- 6 dite cmimi makines eshte 25 euronga 7-12 dite cmimi i makines eshte 23 euro,nga 13-25 dite cmimi i makines eshte 21 euro  nga 25- 40 dite cmimi i makines es...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
90,000 Kilometra

14.08.2022 (09:20):🚓 jepet makina opel korsa duke filluar nga 20 euro dita 🚓 🚓 opel korsa manual ✔ cmimi i makines ndryshon ne varesi te muajit dhe qerase ditore ✔ ✔ 1.3 nafte 📞 per rezerv...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2022 (08:54):🚗makina me qera te te gjitha llojeve◼touareg 3.2 benzin gaz viti 2006 1-2 dit 66 euro dita mbi 3 dite 55 euro dita◼ml 320 naft viti 2008 1-2 dit 66 euro dita mbi 3 dite 55 euro dita ◼s 3.5 b...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

13.08.2022 (23:17):♠ jepet me qera makina duke filluar nga 35 euro/dita ◼volkswagen golf 6, 1.4 benzine, automat, viti 2013◼cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore!📲📞per rezervime ...Lexoni detajet..

Audi | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2022 (23:14):♦jepet makina me qera audi duke filluar nga 45 euro dita.audi a4, viti 2009, automatik, 2.0 nafte cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve 📲📞per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te...Lexoni detajet..

Renault | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2015 Viti
130,000 Kilometra

13.08.2022 (21:12):Jepet makina me qera duke filluar nga 25 euro dita.renault clio viti 2015 manuale naftecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Nissan | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

13.08.2022 (21:10):Jepet makina me qera duke filluar nga 26 euro dita.nissan micra, viti 2013, automatik, motorr 1.2 benzinecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore. ...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2022 (17:00):...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

13.08.2022 (16:37):💥jepet makine me qera bmw x6 per vetem 200 eurodhenbsp;dita 💥🔹bmw x6 lumma 2.4dhenbsp;🔹viti 2010🔹benzine💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per rezer...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2022 (16:23):➡ jepet me qera makina mercedes-benz ml duke filluar nga 40 euro.🚗 mercedes-benz ml, 2.7 nafte, 2005, automat.💰 cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni:1-3 dite;    45 e...Lexoni detajet..

Opel | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

13.08.2022 (16:22): 💥jepet me qera makina opel astra per vetem 25 euro dita 💥🔹kambio manuale🔹viti 2008🔹motorr 1.3 nafte💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per rezervim...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2022 (16:20):Dhenbsp;💥jepet me qera mercedes benz me 35 euro dita 💥🔸mecedes benz 2.2 nafte🔸kambio automatike🔸viti 2007💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per reze...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2022 (16:18):Dhenbsp;💥jepet me qera golf 5 per vetem 30 euro dita🔸golf 5dhenbsp; 2.0 nafte🔸kambio manuale🔸viti 2008💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per rezervim k...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2022 (16:16):Dhenbsp;💥jepet me qera makina bmw x6 me 150 euro dita🔸x6 3.0 nafte🔸kambio automatike🔸viti 2011💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per rezervim kontakton...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

13.08.2022 (16:14):Dhenbsp;💥jepet me qera ditore golf 6 per vetem 40 euro dita 💥🔹kambio manuale🔹viti 2012🔹motorr 2.0 nafte💰cmimi i makines ndryshon ne varesi te diteve qe e rezervoni.📲📞per rezerv...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

13.08.2022 (16:01):➡ jepet me qera makina fiat bravo duke filluar nga 30 euro.🚗 fiat bravo, 2.0 nafte, 2011, manual.cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni:1-3 dite;dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;35...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

13.08.2022 (14:49):Toyota yaris  hybrid- manual , viti 2007 duke filluar nga 25 euro dita.nga 1- 6 dite cmimi makines eshte 25 euro nga 7-12 dite cmimi i makines eshte 23 euro,nga 13-25  dite   cmimi i makines eshte...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim