Jepet makina Golf5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro dita Tirane

Makina me qera 12/08/2022 22:59 Post ID: 74664


Pagesa 25 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rinas, Albania - Harta
Lexime 433

⚡ Jepet makina Golf 5 manual 2007 1.9 nafte duke filluar nga 30 euro  dita ⚡

-Golf 5 1.9 nafte 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: