Jepet makina Gle Coupe me qera duke filluar nga 250 euro/dita Tirana

Car Rental 07/08/2023 17:13 Post ID: 59794


Payment

250 Euro

✴ Minimum bookings 2 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2017 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 110,000 Km
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 1920

Jepet makina me qera duke filluar nga 250 euro dita

Gle Coupe, Viti 2017, Kambio Automatike, 3.0 Diesel

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje rental cars bmw range rover rental cars smart cars for rent rental topalli 1 day car rental near me rental cars near me luxury rental cars in pogradec rental cars near me monthly rent day car near me renting car tirana rental cars range rover rent car rinas airport car rental shkoder cars for rent cheap luxury car for rental near me prestige car rental near me mondial luxury car rental tirana car rentals car renting bmw van for rental near me rent car bmw x6 rent car elbasan car rental companies albania car rent vlore rent car bmw car rental albania tips car rental bmw 3 series cars for rental daily car rental daily car rentals near me daily car rental prices car rental albania montenegro g clase car rental honda rent car tirana airport rental car albania airport budget car rental large suv luxury car rental tirana camping van rental albania cheap car rental in tirana range rover evogue mercedes benz for rent rent car albania tirana car rental tirana airport 7 seats car for rent rental cars volkswagen car rental vlore rental cars in durres rental cars skoda