Jepet Makina me qera duke filluar nga 25 euro dita. Tirane

Makina me qera 02/07/2022 21:30 Post ID: 51879


Pagesa 25 Euro
Marka | Karburanti Renault
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2015
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa lumi lana - Harta
Lexime 9514

Jepet Makina me qera duke filluar nga 25 euro dita.


Renault Clio viti 2015 manuale nafte


Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.