motora me bateri

Muntain Bike 26inch

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik 💥okazion ☆biciklet 26inch mountain bike#full suspension#marshe shimano 7×3... (((shal komode...made in germany)kontakt wats up dheviber📞...
11/04/2021 16:19

Harley Davidson Roadbike

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Harley davidson 1998🚲 -limited edition vetem 2000 cope ne te gjithe boten🌐 -te gjitha pjeset e veta origjinale -carbon kit/pjese karboni -doreza lekure -marshet 1×7 ne bucele -amortizato...
09/04/2021 16:13

Biciklete Bianchi

Tirana | Kodra e Diellit Shitet biciklete bianchi super e lehte dhe praktike ne perdorim ne qytet. ngjyra e kuqe, marshat dhe frenat shimano, gomat e reja. cmimi 160 € i padiskutueshem! ...
08/04/2021 07:42

Biciklete Zvicerane Stöckli Mtb 26

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Stöckli mtb 26" #trupi alumini #amortrizatori full suspension # para black #amortizator ne trup fryrje me ajer -#marshet 9×3 #krahet e pedaleve profsionale lx # full shimano deore cmimi pa...
06/04/2021 16:14

Biciklete Zvicerane Cross Mtb 26

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes cross mtb 26": trupi alumin -amortizatori sr suntour -marshet 9×3 -frenat tektro -pjeset sram-x7 pjeset origjinale sic ka ardhur. cmimi pak i diskutueshem!! ...
06/04/2021 16:05

Biciklete City Cresta 28

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes City bike cresta 28": trupi alumin -shimano nexave -marshet 3×7 -amortizatori rst gila -shale me amortizim -e kompletuar me dinamo,zgare, para+mbrapafango -cmimi i diskutueshem per ulje📩...
06/04/2021 15:59

City Bike Simplon Nimbus 28

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Biciklete zvicerane simplon nimbus 28": trupi prej alumini -trekking bike -marshet 3×8 -shimano nexave -e kompletuar zgare,dinamo, para+mbrapa fango🚲 -cmimi pak i diskutueshem📩 ...
06/04/2021 15:55

Biciklete Gjermane Treking/city Bike

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Biciklete treking/city bike rex 28" . #prodhim gjerman # trupi alumin. # marshet 3x8 # kampanjoli shimano acera# #me amortizator perpara # shala me amortizim # dinamo shimano ne bucelen e ...
06/04/2021 15:50

Trek Mtb 26

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Trek 4700 mtb 26" -marshet 9×3 -amortizatori rst gila -shala/tubi bontrager -full shimano deore -frenat promax -cmimi pak i diskutueshem 📩 ...
06/04/2021 15:43

Biciklete Specialized Mtb 24

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Specialized mashesia e trupit 24": trupi alumin -marshet7×3 -amortizatori sr suntour -pjeset sram-x3 -krahet-sr suntour -cmimi i diskutueshem per ulje📩 ...
06/04/2021 15:39

Yzberisht Shiten 2 Bicikleta

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Yzberisht shiten 2 bicikleta mountain bike marka the treveler te paloseshme ne mes. me marshe dhe me amortizatore ne te dyja gomat. me disqe alumini dhe frenat me disk. njyra e bardhe me blu dhe ...
06/04/2021 12:44

Konbike-

Tirana | Don Bosko 💥super ofert-konbike-24inch-marshe 6×3#shimano-parafango -shal komode#kontakt=wats updheviber☎...
04/04/2021 16:50

Yazoo#ze20

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super ofert➡biciklet 26inch#trup alumini#amortizator i pare#marshe shimano 7×3#info wats updheviber📞 ...
31/03/2021 22:06

Turbo Bike--

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofert speciale-turbo bicycle-marshe shimano -zgar parafango ziledheshale e rehatshme➡me shum info ➡wats updheviber...bicikleta ju vjen aty ku ju ndodheni... ((( ...
25/03/2021 19:09

-atb-line -winora-

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes -super-ofert-atb-line-winora-biciklet e kompletuar :-zgare#parafango#zile#amortizator para#etj... (((goma origjinale dhe shal cilesore.. (((transport kudo ku ju ndodheni...info wats up dheviber☎...
18/03/2021 08:09

Sma 767, Vit Prodhimi 2019 / 27.5 Inch 230 Eur

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Biciklet sma767 e prodhuar ne taiwan me supercilesi. trupi i lehte full alumin, timon 700 mm, masa gomave 27.5 , frenat me vaj mineral, diskofreni i pare 180 mm diskofreni prapa 160 mm, piru...
11/03/2021 18:46

Ghost Kato 3 / 360 Euro / 27.5 Inch

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe modeli :ghost kato 3 / german technology frame material aluminum alloy / frame description kato 27.5 aluminum / braking : brake set shimano 355 disc 160 mm / drive : cassette (rear cogs) shiman...
11/03/2021 18:36

Bulls Lt 27 - 399euro / Hardtail 27 .5 Inch Viti 2018

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Bulls lt 27 - 399 euro pajisur me një shinano deoreilleur 9x3 shpejtesi, frenat hidraulikë tektro dhe gomat schwalbe rapid rob në 27.5 "për tërheqje të mirë, qëndrueshmëri dhe manovrim. te g...
11/03/2021 18:23

Biciklet

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet bicikleta 200 mi lek per arsye emigrimi ne gjendje shum te mire.. ...
09/03/2021 13:05

Shiten 2 Bicikleta

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten ...
07/03/2021 07:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim