dua nje bixiklete 30 euro

Shitet Bicikleta

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet bicikleta trek...
18/10/2020 16:29

Okazion Biciklete 26 Origjinale Bulls

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet biciklete origjinale gjermane bulls pulsar. bicikleta eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte perdorur shume pak. gomat 26, trup i pershtatshem per cdo lloj gjatesie trupore. pjese origjinale ...
18/10/2020 12:38

Shitet City Bike Ideal. Çmimi I Diskutueshem.

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane City bike ideal. masa 28. me 8 marshe. frenat shimano, discofren. kambanjoli shimano acera. armotizatori sr suntour. pjeset origjinale si te fabrikes. shitet per arsye mosperdorimi. Çmimi i diskutues...
08/10/2020 17:48

Bicikleta Hardtail 27.5

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru shitet bicikleta 27.5 hardtail pjeset origjinale shimano , goma kenda shume te reja , amortizator para pa asnje problem mund ta kontrolloni 3x7 funk nga 1-7 cmimi 250 i diskutueshem ...
24/09/2020 14:46

Shitet

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Shitet biciklet - 26 7 x 3 marrshe trupi full alumin cmimi 140 mij lek ...
14/08/2020 19:16

Biciklete Gt Mtb

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik shitet gt mtb amortizator fox kampanjoli shimano xtr libri 1x9 aks tub shimano slx + tensionus (chainguide) gomat kenda, kompjuter (km/h)(speed)(distanc)(time) etj. mbyllje me pult (anti-theft)...
02/08/2020 17:22

Shitet Biçikletë Lakes

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik -shitet bicikletë e sapo ardhur nga gjermania marka ( lakes ) në gjendje perfekte siç shihet në foto. -trup alomin. -masa 26. -të gjitha pjesët shimano origjinale. -marshe 7+3. -frenat prom...
22/07/2020 11:37

BiÇikletË PËr Vajza.

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet biçikletë për vajza deri në 5 vjeçe, marka pinkalicious 12". ...
19/07/2020 19:26

Okazion

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Shes bicikleten venum 29 per arsye mosperdorimi totalisht okazion nga cmimi i blerjes. eshte e perdorur vetem 1 jave. pjeset shimano. cmimi i pa diskutushem ...
15/07/2020 10:12

Scout 26" L - Biciklete Origjinale

Tirane | Komuna e parisit Shitet bicikleta scout 26" version large. ☆bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer, pothuaj e re, me te gjitha pjeset e veta nga fabrika,eshte mbajtur brenda ne shtepi. -marshat 8x3 -frenat ...
14/07/2020 18:28

Shitet Ktm 28 Aluminium

Tirane | Laprake Prodhim i 2018 thuajse e re.. marshe 3 x 8 pjeset shimano.. cdo gje origjinale shitet per arsye mosperdorimi! ...
28/06/2020 22:51

Shitet Bicikleta

Tirane | Laprake Shitet biciklete cdo gje funksionale e pershtatshme per femije 5 - 9 vjec...
28/06/2020 14:43

Shitet Biciklete

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet biciklete 26-she me marshe. e pershtatshme per femra, me te gjitha sherbimet e sapo bera. cmimi 20,000 lek. ...
27/06/2020 18:07

Biciklete Mtb 27 , Super Gjendje

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Super bike 26 xl 🚴‍♀️ 🕹marsha 7x3 👉aks mesi guzhinjete ✅bucela te trrasha ⛓super dopjodisk alumin ✅ pjeset origjinale shimano 🎮amortizator perpara ✔sistem frenimi me d...
26/06/2020 22:55

Mountain Bike Masa 26

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Gjendje shum e mir, diskofrena para mbrapa, amortizator para,alumini, pjese shimano. cmimi 170 mij lek te vjetra. per me shum info kontaktoni. ...
24/06/2020 11:28

Shitet Bicikleta

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Biciklete ne gjendje te mire...
21/06/2020 20:57

Shitet Biciklet

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet biciklet kursi marka stevens aspin pro performanc trupi alumin piruni i perparm karbon masa 58 cm groupseti shimano ultegra disqet mavic kapertonat continental ne gjendje gati si e...
19/06/2020 03:03

Biciklete Offer 60euro

Tirane | Vasil Shanto Bicikleta eshte gjermane shimano 26' ofert 60 euro ...
17/06/2020 10:14

Motorr Elektrik Per Femije 2-4 Vjec

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Motorr elektrik per femije te moshave 2-4 vjec. ne gjendje shume te mire. i pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. i sigurte per femijet dhe kompakt per transport te lehte. ...
13/06/2020 07:22

Biciklete Femije 1-3 Vjec

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Biciklete per femije te moshave 1-3 vjec. model tricikel me doreze kontrolli per prindin dhe mbrojtese anesore (te levizshme) qe e bejne 100% te sigurt per femijet. ne gjendje shume te mire....
13/06/2020 07:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim