Shitet Hybrid Bike firma Canondale origjinale nga Anglia Tirane

Bicikleta 31/12/2020 10:33 Post ID: 23943

45,000 Leke

  • Shitet Hybrid Bike firma Canondale origjinale nga Anglia


Pagesa 45,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 86

Hybrid eshte nje kombinim i bicikletave road bike,mountain bike dhe tour bike(3 ne 1)
Bicikleta i ka gomat 28ce
Biciklete e vitit 2017 nga firma Canondale
Trup alumin
8 marshe,2 pjata
Frenat tek disku.
Bicikleta eshte e ardhur direkt nga Anglia.
500 mij leke

Anetari ID: 6405

photo

Njoftimi ID: 23943