Shitet Hybrid Bike firma Roux origjinale Tirane

Bicikleta 31/12/2020 10:34 Post ID: 23942

50,000 Leke

  • Shitet Hybrid Bike firma Roux origjinale


Pagesa 50,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 126

Hybrid eshte nje kombinim i bicikletave road bike,mountain bike dhe tour bike(3 ne 1)
Bicikleta i ka gomat 28ce
Biciklete e vitit 2018 nga firma Roux
Trup alumin
8 marshe,3 pjata
Frenat tek disku.
Bicikleta eshte e ardhur direkt nga Anglia.
500 mij leke.

Anetari ID: 6405

photo

Njoftimi ID: 23942