MTB BICYCLE Tirane

Bicikleta 21/12/2020 20:43 Post ID: 23597

7,500 Leke

  • MTB BICYCLE


Pagesa 7,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko 7, Tirana, Albania - Harta
Lexime 56

OFERT MTB SHIMANO ---MARSHE 7☆3---SHIMANO.,
E FORT DHE MJAFT E MBAJTUR (MADE IN ENGLAND)GOMA DHE SHAL CILESORE ...
RREMBE OFERTEN E FUNDVITIT ...CMIM MJAFT I ARSYESHEM.... ((((
INFO WATS UP OSE VIBER...POROSIA VJEN NE LAGJEN TUAJ.
.

Anetari ID: 197

photo

Njoftimi ID: 23597