Bicikleta Tirane

Bicikleta 14/12/2020 22:56 Post ID: 23261

190 Euro

  • Bicikleta
  • Bicikleta
  • Bicikleta


Pagesa 190 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 121

Idela 28 ..me numer serie i 2017 shum e shpejt dhe shumë e leht ne ecie . me marsha

Anetari ID: 6166

photo

Njoftimi ID: 23261