Biciklete moderne BigFish ne shitje! Durres

Bicikleta 15/11/2020 08:20 Post ID: 21266

180 Euro

  • Biciklete moderne BigFish ne shitje!
  • Biciklete moderne BigFish ne shitje!
  • Biciklete moderne BigFish ne shitje!
  • Biciklete moderne BigFish ne shitje!


Pagesa 180 Euro
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Rruga Pavaresia, Durres, Albania - Harta
Lexime 219

Shitet biçikleta e shfaqur ne foto.Një biçikletë moderne e sjellë nga Italia e duhura për të gjitha moshat.Ngjyrë e ndezur portokalli dhe sportive me tre marshe dhe me kundrapedal.Biçikleta gjithashtu mund të paloset e vogël dhe të transportohet lehtësisht pa problem.Është pothuajse e papërdorur.Çmimi i diskutueshëm!
I disponueshëm në çdo orar për kontakt.

Anetari ID: 5356

photo

Njoftimi ID: 21266