Okazion Biciklete 26 Origjinale Bulls Tirane

Bicikleta 20/10/2020 21:15 Post ID: 19652

240 Euro

  • Okazion Biciklete 26 Origjinale Bulls
  • Okazion Biciklete 26 Origjinale Bulls
  • Okazion Biciklete 26 Origjinale Bulls


Pagesa 240 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 797

Shitet biciklete origjinale gjermane Bulls Pulsar. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte perdorur shume pak. Gomat 26, trup i pershtatshem per cdo lloj gjatesie trupore. Pjese origjinale Shimano sic duken edhe ne foto Per info Whatsapp/Viber
Cmimi 240 Euro.
*Bycycle , bike, sport ,

Anetari ID: 4541

photo

Njoftimi ID: 19652