Shitet biciklete LAKES Tirana

Bicikleta 22/07/2020 11:37 Post ID: 14865

150 Euro

  • Shitet biciklete LAKES
  • Shitet biciklete LAKES
  • Shitet biciklete LAKES
  • Shitet biciklete LAKES


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1673

-Shitet bicikletë e sapo ardhur nga gjermania marka ( LAKES ) në gjendje perfekte siç shihet në foto.
-Trup alomin.
-Masa 26.
-Të gjitha pjesët shimano origjinale.
-Marshe 7+3.
-Frenat promax 🇩🇪.
-Diskofren para, shumë e rahtshme në hecje dhe ecen shumë lehtë.
-Çmimi padiskutushëm!

Anetari ID: 2695

photo

Njoftimi ID: 14865