Motorr elektrik per femije 2-4 vjec Tirane

Bicikleta 13/06/2020 07:22 Post ID: 12041

3,000 Leke

  • Motorr elektrik per femije 2-4 vjec


Pagesa 3,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 561

Motorr elektrik per femije te moshave 2-4 vjec. Ne gjendje shume te mire. I pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. I sigurte per femijet dhe kompakt per transport te lehte.

Anetari ID: 1889

photo

Njoftimi ID: 12041