Biciklete femije 1-3 vjec Tirane

Bicikleta 13/06/2020 07:18 Post ID: 12040

3,000 Leke

  • Biciklete femije 1-3 vjec


Pagesa 3,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 264

Biciklete per femije te moshave 1-3 vjec. Model tricikel me doreze kontrolli per prindin dhe mbrojtese anesore (te levizshme) qe e bejne 100% te sigurt per femijet. Ne gjendje shume te mire.

Anetari ID: 1889

photo

Njoftimi ID: 12040