bicikleta

Biciklet

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet bicikleta gjermane 180 mi lek. gjendje shum te mire.. kontakt:0676892022 ...
13/04/2021 09:18

Fischer Bike

Tirana | Don Bosko 💣ofert bombastike#biciklet 24inch#marshe shimano 7×3#goma origjinale#shal cilesore#made in germany... (((info wats up dheviber📞...
11/04/2021 20:04

Shitet Biciklet

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet biciklet elektrike fischer gjermane 29 sport em1724, 5nivele asistence, deri ne 80km me nivelin e pare 40 me nivelin e 5, deri ne 25km ne ore asistence nga motorri, super gjendje pjeset shimano...
11/04/2021 16:50

Biciklet

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet biciklet bulls 27,5 gjermane. trupi alumin 7005, piruni suntour xct 100mm, marshet shimano 7x3, frenat tektro md m300, timoni qafe timoni styx,shala selle royal, bucela para shimano me ndricim ...
11/04/2021 16:47

Muntain Bike 26inch

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik 💥okazion ☆biciklet 26inch mountain bike#full suspension#marshe shimano 7×3... (((shal komode...made in germany)kontakt wats up dheviber📞...
11/04/2021 16:19

Harley Davidson Roadbike

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Harley davidson 1998🚲 -limited edition vetem 2000 cope ne te gjithe boten🌐 -te gjitha pjeset e veta origjinale -carbon kit/pjese karboni -doreza lekure -marshet 1×7 ne bucele -amortizato...
09/04/2021 16:13

Biciklete Bianchi

Tirana | Kodra e Diellit Shitet biciklete bianchi super e lehte dhe praktike ne perdorim ne qytet. ngjyra e kuqe, marshat dhe frenat shimano, gomat e reja. cmimi 160 € i padiskutueshem! ...
08/04/2021 07:42

Biciklete Zvicerane Stöckli Mtb 26

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Stöckli mtb 26" #trupi alumini #amortrizatori full suspension # para black #amortizator ne trup fryrje me ajer -#marshet 9×3 #krahet e pedaleve profsionale lx # full shimano deore cmimi pa...
06/04/2021 16:14

Biciklete Zvicerane Cross Mtb 26

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes cross mtb 26": trupi alumin -amortizatori sr suntour -marshet 9×3 -frenat tektro -pjeset sram-x7 pjeset origjinale sic ka ardhur. cmimi pak i diskutueshem!! ...
06/04/2021 16:05

Biciklete City Cresta 28

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes City bike cresta 28": trupi alumin -shimano nexave -marshet 3×7 -amortizatori rst gila -shale me amortizim -e kompletuar me dinamo,zgare, para+mbrapafango -cmimi i diskutueshem per ulje📩...
06/04/2021 15:59

City Bike Simplon Nimbus 28

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Biciklete zvicerane simplon nimbus 28": trupi prej alumini -trekking bike -marshet 3×8 -shimano nexave -e kompletuar zgare,dinamo, para+mbrapa fango🚲 -cmimi pak i diskutueshem📩 ...
06/04/2021 15:55

Biciklete Gjermane Treking/city Bike

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Biciklete treking/city bike rex 28" . #prodhim gjerman # trupi alumin. # marshet 3x8 # kampanjoli shimano acera# #me amortizator perpara # shala me amortizim # dinamo shimano ne bucelen e ...
06/04/2021 15:50

Trek Mtb 26

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Trek 4700 mtb 26" -marshet 9×3 -amortizatori rst gila -shala/tubi bontrager -full shimano deore -frenat promax -cmimi pak i diskutueshem 📩 ...
06/04/2021 15:43

Biciklete Specialized Mtb 24

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Specialized mashesia e trupit 24": trupi alumin -marshet7×3 -amortizatori sr suntour -pjeset sram-x3 -krahet-sr suntour -cmimi i diskutueshem per ulje📩 ...
06/04/2021 15:39

Yzberisht Shiten 2 Bicikleta

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Yzberisht shiten 2 bicikleta mountain bike marka the treveler te paloseshme ne mes. me marshe dhe me amortizatore ne te dyja gomat. me disqe alumini dhe frenat me disk. njyra e bardhe me blu dhe ...
06/04/2021 12:44

Konbike-

Tirana | Don Bosko 💥super ofert-konbike-24inch-marshe 6×3#shimano-parafango -shal komode#kontakt=wats updheviber☎...
04/04/2021 16:50

Yazoo#ze20

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super ofert➡biciklet 26inch#trup alumini#amortizator i pare#marshe shimano 7×3#info wats updheviber📞 ...
31/03/2021 22:06

Turbo Bike--

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofert speciale-turbo bicycle-marshe shimano -zgar parafango ziledheshale e rehatshme➡me shum info ➡wats updheviber...bicikleta ju vjen aty ku ju ndodheni... ((( ...
25/03/2021 19:09

-atb-line -winora-

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes -super-ofert-atb-line-winora-biciklet e kompletuar :-zgare#parafango#zile#amortizator para#etj... (((goma origjinale dhe shal cilesore.. (((transport kudo ku ju ndodheni...info wats up dheviber☎...
18/03/2021 08:09

Sma 767, Vit Prodhimi 2019 / 27.5 Inch 230 Eur

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Biciklet sma767 e prodhuar ne taiwan me supercilesi. trupi i lehte full alumin, timon 700 mm, masa gomave 27.5 , frenat me vaj mineral, diskofreni i pare 180 mm diskofreni prapa 160 mm, piru...
11/03/2021 18:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim