bicikleta. te. perdorura

Shitet Biciklet Sportive 26 Inc 7×3 M

Tirane | Don Bosko Shitet biciklete sportive me pjese te modifikuara nga mjesterit e bicikletave me cilesi te mira pordorimi e lehte ne hecje ...
07/07/2020 21:49

Biciklet Me 3 Goma

Shkoder | Zone Periferike Bicikleta kret e re asht me bateri gjendja 10×10 ...
29/06/2020 20:55

Shitet Ktm 28 Aluminium

Tirane | Laprake Prodhim i 2018 thuajse e re.. marshe 3 x 8 pjeset shimano.. cdo gje origjinale shitet per arsye mosperdorimi! ...
28/06/2020 22:51

Shitet Bicikleta

Tirane | Laprake Shitet biciklete cdo gje funksionale e pershtatshme per femije 5 - 9 vjec...
28/06/2020 14:43

Shitet Biciklete

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet biciklete 26-she me marshe. e pershtatshme per femra, me te gjitha sherbimet e sapo bera. cmimi 20,000 lek. ...
27/06/2020 18:07

Biciklete Mtb 27 , Super Gjendje

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Super bike 26 xl 🚴‍♀️ 🕹marsha 7x3 👉aks mesi guzhinjete ✅bucela te trrasha ⛓super dopjodisk alumin ✅ pjeset origjinale shimano 🎮amortizator perpara ✔sistem frenimi me d...
26/06/2020 22:55

Mountain Bike Masa 26

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Gjendje shum e mir, diskofrena para mbrapa, amortizator para,alumini, pjese shimano. cmimi 170 mij lek te vjetra. per me shum info kontaktoni. ...
24/06/2020 11:28

Shitet Bicikleta

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Biciklete ne gjendje te mire...
21/06/2020 20:57

Shitet Biciklet

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet biciklet kursi marka stevens aspin pro performanc trupi alumin piruni i perparm karbon masa 58 cm groupseti shimano ultegra disqet mavic kapertonat continental ne gjendje gati si e...
19/06/2020 03:03

Biciklete Offer 60euro

Tirane | Vasil Shanto Bicikleta eshte gjermane shimano 26' ofert 60 euro ...
17/06/2020 10:14

Motorr Elektrik Per Femije 2-4 Vjec

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Motorr elektrik per femije te moshave 2-4 vjec. ne gjendje shume te mire. i pajisur me karikuesin origjinal, kosh dhe me disa lloje muzikash. i sigurte per femijet dhe kompakt per transport te lehte. ...
13/06/2020 07:22

Biciklete Femije 1-3 Vjec

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Biciklete per femije te moshave 1-3 vjec. model tricikel me doreze kontrolli per prindin dhe mbrojtese anesore (te levizshme) qe e bejne 100% te sigurt per femijet. ne gjendje shume te mire....
13/06/2020 07:18

Shitet Bicikleta Bmc E Sapo Ardhur Nga Zvicra

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet biciklet e sapo ardhur nga zvicra marka ( bmc ) prodhimdhenbsp;🇨🇭🇨🇭ne gjendje perfekte si e retrup alominmasa 26amortizator me bllokim sipas deshiresgoma te rejaska nevoj per asgjep...
10/06/2020 23:40

Shitet Bicikleta

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet bicikleta ne gjendje shume te mirebicikletes sapo i jane bere sherbimetbicikleta eshte shume pak e perdor'ur si e re e gateshme per cdo lloji prove ...
10/06/2020 22:32

Shitet Bicikleta Kusi Schwinn Sprint

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet bicikleta kursit schwinn sprintsuper gjendje , shume e lehte...
10/06/2020 17:03

Shitet Motorri Suzuki 800cc

Lezhe | Zone Periferike Shitet motorri suzuki 800cc viti 2004 me te gjitha sherbimet e bera per merak letrat e prera deri ne shtator ...
10/06/2020 14:06

Shitet Downhill Bike

Tirane | Komuna e parisit Shitet bicikleta downhill bikedhenbsp;bicikleta eshte ne gjendje shume te miredhenbsp;e gateshme per cdo lloji provedhenbsp;...
09/06/2020 22:58

Shitet Bicikleta Nga Zvicra

Durres | Qender Shitet bicikleta ne gjendje shume te mire bicikleta e sapo ardhur nga zvicraeshte e disponushme ne cdo lloji prove ...
09/06/2020 16:38

Shitet Bicikleta 28

Durres | Qender Shitet bicikleta ne gjendje shume te mirete gjitha sherbimet e berae gateshme per prove ...
09/06/2020 11:23

Shitet Bicikleta City Me Goma Te Holla 700 C

Vlore | Qender Shitet bicikleta city me goma te holla 700c.akull e paster goma te reja.21 marsha raporte 7×3akset me kushineta te markes antenfrena me disksuper gjendje estetike dhe mekanike(pa asnje lloj zhurme) ...
09/06/2020 10:54

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim