60 euro

Shiten 2 Bicikleta

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten ...
07/03/2021 07:46

Fischer Bicycle

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofert fischer bicycle🚥made in germany💡marshe shimano 7×3🏁26inch🔊nofulla alumini-e leht ne trup dhe ne ecje➡info wats up dheviber na kontaktoni📞 ...
05/03/2021 07:57

Okazion! Shitet Biciklete 26 E Ardhur Nga Zvicra!

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet biciklete california! e ardhur nga switzerland, me te gjitha pjeset origjinale, duke filluar qe nga amortizatori xcm survivor, marshe profesionale, frena me alkol, kopertona kenda coyote. bic...
01/03/2021 08:46

Biciklet

Tirana | Don Bosko Shitet biciklet 26. ne gjendje te mire. ...
26/02/2021 14:19

Biciklete Trek

Tirana | Laprake Trek 1.0 pilot 4 menyra frenimi, marrshet shimano, piruni carbon mountain, city,cross, crossfit, touring, bicycle, biciklet, kursi, rruge, road bike ...
16/02/2021 16:38

Shitet Bicikleta

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet per arsye mosperdorimi per konatakt vetem me.sms se nk jam shqiperi ...
12/02/2021 15:57

Boulder Giant

Tirana | Don Bosko ☆boulder-giant☆26inch☆ full suspension!!!..26inch dhemarshe shimano 7×3dhekopertona#michelin#super e shpejt super e fortedheme teper info wats up dhe viberdhe bicikleta ju vjen aty ku ju ndod...
10/02/2021 20:49

Mercury-☆bicycle☆

Tirana | Don Bosko Mercuri bicycle...26inch--full [email protected] amortizator para dhe ne mes... sistem frenimi-disco fren---para marsha-shimano 7×3; info wats up dheviber transporti falas; na kontaktoni nr telefoni...
10/02/2021 20:43

Tirane, Shitet Motorr Tcb

Tirana | Komuna e parisit Shitet motorr tcb. ne gjendje te shkelqyer. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem. ...
07/02/2021 00:24

Tirane, Shitet Motorr Dayang

Tirana | Komuna e parisit Shitet motorr dayang. vit prodhimi 2020, ne gjendje te shkelqyer. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem. ...
07/02/2021 00:10

☆btwin¤rockrider☆

Tirana | Komuna e parisit ☆btwin¤rockrider☆super cmim super cmim: bicikleta esht ne gjendje shum te mire dhe esht e ardhur nga gjermania; sistemi i frenimit:discko frendhe pjeset te gjitha shimano× aksesore te perfshi...
23/01/2021 21:29

Biciklete Elektrike

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Biciklete elektrike radon.gomat 29.trupi xxl.bateria 500,motorri bosch.frenat me alkol ...
12/01/2021 09:06

Shitet Biçikletë Scott Speedster 30 Disc

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Scott speedster 30 disc masa : m frenat : shimano tiagra disqet : 28 syncros disc gomat: schwalbe lugano shala: havoc marshet : shimano tiagra 2x10 shpejtesi biçikleta është në gjendje...
08/01/2021 22:44

Shiten Super Motorre 🏍

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shiten super motorre 🏍 :1:motorri ngjyre i kuq◾️modeli: gilera runner 180cc ◾️vite prodhimi:2004 ✅gjendja perfekte💶 cmimi : 1000 euro2: motorri ngjyre blu◾️modeli: piaggio beverl...
08/01/2021 17:17

Shitet Hybrid Bike Firma Roux Origjinale

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Hybrid eshte nje kombinim i bicikletave road bike,mountain bike dhe tour bike(3 ne 1) bicikleta i ka gomat 28ce biciklete e vitit 2018 nga firma roux trup alumin 8 marshe,3 pjata frenat tek disk...
31/12/2020 10:34

Shitet Hybrid Bike Firma Canondale Origjinale Nga Anglia

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Hybrid eshte nje kombinim i bicikletave road bike,mountain bike dhe tour bike(3 ne 1) bicikleta i ka gomat 28ce biciklete e vitit 2017 nga firma canondale trup alumin 8 marshe,2 pjata frenat tek...
31/12/2020 10:33

Crisia Gepida

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Rrembe oferten#crusia gepida ; marshe -shimano 7×3☆shimano tourney... amortizator para dhe ne mes... info wats up ose viber... ...
29/12/2020 11:12

Biciklet Gjermane

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Super biciklet e ardhur nga gjermania me 7 marrshe nderrimi i marrsheve perfekt e gatshme per cdo lloj prove. ...
26/12/2020 15:17

Mtb Bicycle

Tirana | Don Bosko Ofert mtb shimano ---marshe 7☆3---shimano., e fort dhe mjaft e mbajtur (made in england)goma dhe shal cilesore ... rrembe oferten e fundvitit ...cmim mjaft i arsyeshem.... (((( info wats up ose ...
21/12/2020 20:43

Okazion!! Bicikletë 26' 15,000 Lek

Tirana | Sauk Biciklete 26' ne gjendje shum te mir si e re. marshet 3x7. shitet per arsyje mosperdorimi. cmimi 15,000 i padiskutueshem. ...
17/12/2020 23:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim