NE VELIPOJE NDERTESE + TOKE NE SHITJE! ID: Billion2252 Shkoder

Truall ose Toke 23/09/2022 11:26 Post ID: 83623


Pagesa 500,000 Euro
Siperfaqa neto 0.50 Dynym (Ose 500 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Shkoder - Velipoje
Adresa Velipoje, Albania - Harta
Lexime 17

NE VELIPOJE NDERTESE + TOKE NE SHITJE!
ID: Billion2252

Shitet toke plus ndertese ne Velipoje. Toka dhe ndertesa ndodhen buze rruge dhe ka largesi 300m ne vije ajrore nga bregdeti. Eshte nje zone ne zhvillim per turizmin pasi plazhi i Velipojes eshte plazh mjaft i frekuentuar dhe i kerkuar. Me siperfaqe trualli prej 542m2 ku eshte ndertuar nje objekt dy katesh dhe 458 siperfaqe are. Objekti eshte dy kate ne formen e shkronjes U dhe eshte i organizuar ne apartamente. Objekti eshte ndertuar me qellimin qe te funksionoje si hotel. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +!

https://billionrealty.al/property/6820/ne-velipoje-ndertese-plus-toke-ne-shitje-billion2252.html