Shitet Toke ne Surrel Tirane

Truall ose Toke 20/09/2022 16:37 Post ID: 83278


Pagesa 200,000 Euro
Siperfaqa neto 8.00 Dynym (Ose 8000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Surrel, Albania - Harta
Lexime 12

Shitet Toke me sip, 8000m buze rruge kryesore te Surrelit ne forme kuadrat, e pershtashme per banim ose dhe per biznes. Toka ndodhet afer Bar Restorant te Lala. Shitet me 25 euro metri.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.