SHITET TOKE NE SAUK 2000 M2 ! Tirana

Land for Sale 16/09/2022 20:02 Post ID: 82691


Payment

300,000 Euro

Square Feet 2.00 Dynym (Ose 2000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Tirana - Sauk
Address Sauk, Tirana, Albania - Maps
Reads 76

Shitet toke ne Sauk!

Toka ndodhet ne rrugen Xhebrahimi me pamje nga liqeni Xhebrahimit

Eshte toke are dhe ka siperfaqe 2000 m2

Me certifikate pronesie

Cmimi 150 euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni !


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje land for sale tirana land for sale daias land for sale land for sale qeparo land for sale in himara land for sale tek vore tirana land for sale in tirana