SHITET TOKE NE SAUK ME PAMJE NGA LIQENI ! Tirana

Land for Sale 16/09/2022 14:48 Post ID: 82685


Payment

270,000 Euro

Square Feet 1.50 Dynym (Ose 1500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Tirana - Sauk
Address Sauk, Tirana, Albania - Maps
Reads 127

Shitet toke ne Sauk me pamje nga liqeni!

Toka eshte are dhe ka siperfaqe 1500 m2

Me certifikate pronesie

Toka ndodhet midis rruges Xhebrahimi dhe Selman Garunja

Cmimi 180 Euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni !


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje land for sale tirana land for sale daias land for sale land for sale qeparo land for sale in himara land for sale tek vore tirana land for sale in tirana