Shitet,Objekt Biznesi+Truall,Rinas 1,100,000 Euro ID: UNA18661 Tirane

Truall ose Toke 17/09/2022 10:10 Post ID: 56245


Pagesa 1,100,000 Euro
Siperfaqa neto 3.40 Dynym (Ose 3400 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rinas, Albania - Harta
Lexime 80

Shitet Objekt Biznesi+ Truall.

Objekti ndodhet në zonën e Rinasit,ngjitur me Aeroportin "Nënë Tereza".

Objekti përfshin një sipërfaqje tokë arë prej 3472m2 dhe një ndërtesë.

Ndërtesa ka strukturë 2-katëshe ku:
-Kati i parë me sipërfaqje 130m2 funksionon si Bar-Restorant dhe
-Kati i dytë me sipërfaqje 130m2 funksionon si Hotel i përbërë nga 4 Dhoma.

Objekti ofron dhe shërbime të tjera si Car Rental(Makina me Qera) ,Lavazh etj.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Opsion ideal investimi!

Për ta vizituar na kontaktoni!