Shitet,Toke, Autostrada Tirane-Durres plus 7140 Tirane

Truall ose Toke 22/09/2022 12:29 Post ID: 55410


Pagesa 70,000 Euro
Siperfaqa neto 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane-Durres - Harta
Lexime 84

 Toka ndodhet në afërsi të autostradës “Tiranë-Durrës ”.

Ka sipërfaqe totale prej 1000 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zonë e projektuar për ndërtim.
Detaje të tjera
• Ndodhet në afërsi të rrrugës kryesore.
• E përshtatshme për biznes dhe ndërtim.
Për më tepër na kontaktoni!