Shitet, Toke, Mullet, Tirane. 230,000 Euro ID: OPP+18510 Tirane

Truall ose Toke 23/09/2022 10:53 Post ID: 55140


Pagesa 230,000 Euro
Siperfaqa neto 4.10 Dynym (Ose 4100 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Mullet, Albania - Harta
Lexime 134

Toka ndodhet në zonën e Fikas në Mullet.
Me sipërfaqe totale prej 4147m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim (vila, kapanone).
Buzë autostradës Tiranë-Elbasan.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet.
Për më tepër na kontaktoni!