Shitet, Toke, Prush, Tirane. 200,000 Euro ID: OPP+17906 Tirane

Truall ose Toke 23/09/2022 10:53 Post ID: 55138


Pagesa 200,000 Euro
Siperfaqa neto 4.00 Dynym (Ose 4000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Prush, Albania - Harta
Lexime 39

Shitet tokë në zonën Prush, Tiranë.
Me sipërfaqe totale prej 4000 m2.
E përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Disponon çerfitikatë pronësie.
Opsion ideal investimi.
Për më tepër na kontaktoni!