Shitet, Toke, Fresku, Tirane. 450,000 Euro ID: plus12063 Tirane

Truall ose Toke 17/09/2022 10:17 Post ID: 55132


Pagesa 450,000 Euro
Siperfaqa neto 10.00 Dynym (Ose 10000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku - Harta
Lexime 148

Shitet tokë në Fresk në rrugën e Dajtit.
• Me sipërfaqe totale prej 10000 m2 .
• E pajisur me çertifikatë pronësie.
• Toka është e përshtatshme për agroturizëm, ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi.
• Dalje në liqenin e vogël të Dajtit.
• Opsion ideal investimi.
Për më tepër na kontaktoni!