Shitet siperfaqe toke ne Lunder Tirane

Truall ose Toke 30/11/2021 15:51 Post ID: 51724


Pagesa 1,200,000 Euro
Siperfaqa neto 20.00 Dynym (Ose 20000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Lunder, Albania - Harta
Lexime 72

Shitet siperfaqe toke ne Lunder 

Toka eshte 20000 m dhe cmimi per m2 eshte 60 euro 

Ju mirepresim per nje vizite nga afer !!!