NE PRUSH 1100 M2 TOKE PER SHITJE! ID: Billion1337 Tirane

Truall ose Toke 23/11/2021 13:44 Post ID: 51088


Pagesa 60,000 Euro
Siperfaqa neto 1.10 Dynym (Ose 1100 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Prush, Albania - Harta
Lexime 28

NE PRUSH 1100 M2 TOKE PER SHITJE!

ID: Billion1337

Shitet 1100 m2 toke ne Prush.Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga Tirana.Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti.Mundesi zhivillimi te bisneseve ,ndertimin e kapanoneve te ndryshme si dhe per vile banimi pasi eshte ne nje zone qe po zhvillohet.Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +

https://billionrealty.al/property/4090/ne-prush-1100-m2-toke-per-shitje-billion1337.html