Shitet, Toke-Are, Peze, Tirane 295,000 Euro ID: PRO23289 Tirane

Truall ose Toke 19/09/2022 16:41 Post ID: 47821


Pagesa 295,000 Euro
Siperfaqa neto 0.50 Dynym (Ose 500 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Peze - Harta
Lexime 409

Toka ndodhet e pozicionuar në Pezë, Tiranë

Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 5000m2.
• Dokumentacion i rregullt Hipotekor.

Detaje të tjera:
• Shtë[i druri në proçes legalizimi
• Tokë e rrafshët.
• Pus uji për vaditje,
• Sistemim i ujrave sipërfaqësore e mbledhja tyre me kanale
• Kontratat e lidhura për linjën e ujit dhe energjinë
• Rrugët e brendshme të shtruara me blloqe betoni e landscaping
• Parking dhe tendë e parkingu
• 50 Rrënje me drure frutore


Për ta vizituar na kontaktoni!