Shitet Truall Ndertimi afer Chateaux Rexhekri Tirane

Truall ose Toke 11/09/2021 10:00 Post ID: 44886


Pagesa 160,000 Euro
Siperfaqa neto 4.00 Dynym (Ose 4000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga e Rexhekrit, Surrel, Albania - Harta
Lexime 106

Truall me siperfaqe prej 4000 m2 ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik dhe eshte i pershtatshem per ndertim Vilash ose Ferma. Ne afersi te tokes jane facilitetet si rruge, elektricitet dhe kanalizimet. Nje mundesi e mire per investim.

Prona zoteron Certifikate te rregullt Pronesie.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni !