Shitet, Toke, Kodra e Priftit, Tirane plus14670 Tirana

Truall ose Toke 08/04/2021 09:05 Post ID: 3961

Sell, Land, Priest's Hill, Tirana plus14670

Land for sale Priest's Hill, Kokonozi Street. With total surface of 265m2. Suitable for construction and various business activities. Owns a property certificate. Easily accessible from the main road. Ideal investment option. Contact us for more! Plus14670


Pagesa 55,000 Euro
Siperfaqa 0.20 Dynym (Ose 200 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Rruga Kodra e Priftit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 426

Shitet tokë Kodra e Priftit, Rruga e Kokonozëve. Me sipërfaqe totale prej 265m2. E përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Disponon çerfitikatë pronësie. E aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!plus14670


Njoftimi ID: 3961