Shitet, Toke, Kamez, Tirane. 250,000 Euro ID: OPP+20836 Tirane

Truall ose Toke 17/09/2022 10:15 Post ID: 33942


Pagesa 250,000 Euro
Siperfaqa neto 7.00 Dynym (Ose 7000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 105

Toka ndodhet në zonën e Kamzës, pranë Bashkisë.
Me sipërfaqe totale prej 7000m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Mundësi ndarje në bazë të preferencës dhe e aksesushme nga rruga kryesore.
Për më tepër na kontaktoni!