SHITET TOKE ULLISHTE NE FSHATIN QEPARO, HIMARE. Himare

Truall ose Toke 08/04/2021 15:15 Post ID: 30674


Pagesa 130,000 Euro
Siperfaqa 1.20 Dynym (Ose 1200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Himare - Qeparo
Adresa Qeparo, Himare - Harta
Lexime 28

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.
Toka ndodhet shumë pranë plazhit dhe 200 m larg rrugës nacionale.
Toka ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi: 130.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +.

Njoftimi ID: 30674