Tirane, shes toke 2650 m2 (edhe pjese mbi 1000 m2) 85 Euro/m2 (Linze Tirana

Truall ose Toke 07/04/2021 10:40 Post ID: 30497


Pagesa 225,000 Euro Zero Komision
Siperfaqa 2.70 Dynym (Ose 2700 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirana - Fresku/Linze
Adresa Rruga Dajti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

SHITET 2650 M2 TOKË NE LINZE,200M PERPARA SE TE SHKOSH NE KOMUNEN DAJT.KA NJE POZICION TEPER TE FAVORSHEM PASI KA DY RRUGE QE E RETHOJNE,RRUGA NACIONALE DHE RRUGE DYTESORE E ASFALTUAR,VEND IDEAL PER NDERTIMIN E NJE BIZNEZI APO NJE VILE DHE SHUME I KERKUAR NE ATE ZONE.TOKA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESIE.TOKA MUND TE SHITET EDHE PJESERISHT POR JO ME PAK SE 1000M2.CMIMI I NEGOCIUSHEM.

Cel. : ,


Anetari ID: 8280

photo

Njoftimi ID: 30497