Shitet toke ne Kamez Tirana

Truall ose Toke 05/04/2021 15:58 Post ID: 30374


Pagesa 47,000 Euro
Siperfaqa 0.00 Dynym (Ose 0 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 22

 Shitet tokë në Kamëz. Toka
ndodhet ndodhet në rrugën ”Monarkia Shqiptare” në një zonë shumë të mirë, me
një sipërfaqe prej 800 m2, dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu
është e pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi I shitjes 47000 euro


Anetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 30374