Shitet Truall ndertimi ne Surrel Tirana

Truall ose Toke 01/04/2021 13:39 Post ID: 30098


Pagesa 160,000 Euro
Siperfaqa 4.00 Dynym (Ose 4000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Rruga e Rexhekrit, Surrel, Albania - Harta
Lexime 3

Shitet Truall ndertimi ne Surrel , prane Chateaux Rexhekri.

Truall me siperfaqe prej 4000 m2 ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik dhe eshte i pershtatshem per ndertim Vilash ose Ferma . Ne afersi te tokes jane facilitetet si rruge, elektricitet dhe kanalizimet. Toka zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Anetari ID: 6179

photo

Njoftimi ID: 30098