Shitet toke prane aeroportit Nene Tereza. Tirana

Truall ose Toke 30/03/2021 13:06 Post ID: 29893


Pagesa 900,000 Euro
Siperfaqa 0.00 Dynym (Ose 0 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa prane aeroportit Nene Tereza - Harta
Lexime 7

Toka ndodhet pranë Universitetit “Epoka” dhe aeroportit Nënë Tereza, në një zonë shumë të mirë, ka një sipërfaqe prej 20000 m2 dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 45 euro/m2 Cmimi total 900000 euroAnetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 29893