Shesim Toke ne Orikum! Vlore

Truall ose Toke 24/03/2021 10:42 Post ID: 29402


Pagesa 250,000 Euro Zero Komision
Siperfaqa 10.00 Dynym (Ose 10000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Vlore - Orikum
Adresa Orikum, Albania - Harta
Lexime 41

Toka ndodhet perballe detit ne nje nga zonat me atraktive te jugut te Shqiperise. Ndodhet ne hyrje te Tragjasit ne distance 1 km larg nga Orikumi dhe bregdetit. Ka nje siperfaqe prej 10 ha e gjitha ne forme kuadratike. Zona eshte fantastike dhe me perspektive ndertimi dhe zhvillimi pasi kufizohet me Orikumin dhe Radhimen. Eshte zone e perfolur per ndertim kompleksesh, rezidenca, hotele dhe fshatra turistike. Ngjtiur me token jane ndertuar disa vila. Kjo toke me kete siperfaqe ofron mundesi per zhvillimin e aktiviteteve apo bizneseve te ndryshme. Ka nje cmim preferencial per zonen ne te cilen ndodhet. Toka zoteron dokumenta te rregullta pronesie.


Anetari ID: 1764

photo

Njoftimi ID: 29402