Shitet toke ne Kamez. Tirana

Truall ose Toke 19/03/2021 14:27 Post ID: 29010


Pagesa 170,000 Euro
Siperfaqa 0.00 Dynym (Ose 0 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa kamez - Harta
Lexime 24

Shitet tokë në Kamëz.Toka ndodhet ndodhet buze rruges kryesore ne Kamez në një zonë shumë të mirë, me një sipërfaqe prej 2000 m2, dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi I shitjes 170000 euro


Anetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 29010