Mundesi e Rralle: 950m2 Truall ne Borsh / Riviera (10min nga Deti) me Cdo Dokumentacion te Rregullt Himare

Truall ose Toke 17/03/2021 23:05 Post ID: 28813


Pagesa 95,000 Euro
Siperfaqa 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Rruga Plazhit, Borsh, Albania - Harta
Lexime 34

Mundesi E Rralle: Investim Ne Rivieren E Mrekullueshme Te Jugut (950 M2) Turall Në Rrugë Kryesore - Dy Vitet E Fundit Kanë Filluar Ndërtimet Në Atë Zone Me Hotel - Direkt Dalje Në Plazh - Zonë Në Zhvillim E Sipër


Q2661


- Sip Totale:950m2

- Sip Neto: 950m2


Karakteristika: 


Tokë Me Hipotekë & Çdo Dokumentacion Të Rregullt


Borshi Është Një Fshat I Madh Dhe I Bukur, Me Histori Të Lashtë Ne Zonen E Bregut Apo Siç Njihet Riviera Shqiptare, Dhe Bën Pjesë Në Bashkinë E Himarës, Rrethi Vlorë.


Në Borsh Një Vend I Mrekulleshëm Që Natyra I Ka Fal Gjithçka


Në Një Vendë Që Është Në Zhvillim E Sipër

Toka Ndodhet E Pozicionuar Në Një Vend Shumë Të Mirë Në Rrugë Kryesore 

Afër Ka 2 Pallate Që Janë Ndërtuar Vitet E Fundit

Nga E Djathta Ska As Një Ndërtim 

Pamjen  E Ka Nga Rruga Ktyesore Që Të Nxjerr Në Det 


Deri Tani Lartësia E Kateve Që Lejohet Është 3

Është Gati Për Ndërtim 


Distanca Me Detin Është 3 Min Me Makinë

Ndërsa Në Këmbë 10 Miuta


Cmimi: 95,000 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 28813