Shitet, Toke, Linze Tirana

Truall ose Toke 15/03/2021 11:54 Post ID: 28591


Pagesa 370,000 Euro
Siperfaqa 3.70 Dynym (Ose 3700 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Linze, Albania - Harta
Lexime 18

OPP19942
Toka ndodhet në zonën e Linzës, Tiranë.
Me sipërfaqe totale prej 3700m2 .
I përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më tepër na kontaktoni!


Njoftimi ID: 28591